No.1 YEI

Інститут міста розпочинає набір у ІІ Школу соціального підприємництва (2016)

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Інститут міста оголошує набір у ІІ Школу молодіжного соціального підприємництва. До участі запрошуються студенти останніх років навчання, комерційні підприємці, соціальні підприємці-початківці, соціальні активісти. 

Наталія Болібрух, координатор проекту:

«Минулого року Інститут міста успішно запустив Інкубатор молодіжного підприємництва (YEI) та провів Школу соціального підприємництва. Ми підтримуємо зв’язок із нашими минулорічними випускниками та тримаємо руку на пульсі розвитку соціального підприємництва не тільки у Львові, але й по усій країні. Цього року ми вирішили продовжити традицію співпраці із Інститутом розвитку міст у Кракові та Startup Depot (Львів) за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках програми «Польська допомога розвитку 2016» та розпочинаємо набір у ІІ Школу соціального підприємництва. Навчальна програма буде ще насичиніша і цікавіша».

 

 

Навчання у Школі відбуватиметься за модульною системою: будуть проведені три навчальні сесії 28 – 30 вересня, 5 – 7 та 12-13 жовтня. Окрім того, учасники програми матимуть змогу консультуватися з менторами – експертами у галузі, а також отримають вільний доступ до коворкінгу. Учасники з інших міст будуть забезпечені житлом на час проведення модульного навчання. За підсумками школи буде проведене оцінювання бізнес-ідей. Автори найкращих проектів соціального підприємництва отримають фінансову підтримку на розвиток свого бізнесу, а також знижку на резиденство у коворкінгу у 2017 році.


 

Для участі у Школі необхідно заповнити аплікаційну форму (http://yei.org.ua/application/), а також прикріпити CV та мотиваційний лист. 

Заявки до участі у школі приймаються до 9 вересня 2016 року.

Please publish modules in offcanvas position.