No.1 YEI

Навчальний візит до Берліну: розвиток та перспективи соціального підприємництва

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Наталія Болібрух, координатор Школи молодіжного соціального підприємництва YEI, проекту Інституту міста,  зараз знаходиться в Берліні на навчальному візиті в рамках Social Innovation School "Eastern Partnership".

«Знайомитися із міжнародним досвідом завжди не лише цікаво, а й повчально. З того часу, як я почала працювати над проектом YEI – дуже захопилася ідеєю соціального підприємництва. Зараз у мене є нагода познайомитися з соціальними підприємцями Німеччини, зрозуміти як це працює тут, яку роль займає держава і муніципалітет у цих процесах та порівняти із досвідом України та Польщі. 

Минув лише перший день навчального візиту, і практичних занять ще не було, але тренінги і воркшопи з проектного менеджменту, сторітелінгу та фандрайзингу займають мало не дві третини програми.

У таких навчання найважливіше – нетворкінг – нові знайомства. Впевнена, учасники наступного набору Школи соціального підприємництва матимуть нагоду поспілкуватися з соціальними підприємцями Німеччини (через скайп чи наживо) та зможуть обмінятися досвідом», - ділиться враженнями та планами Наталія Болібрух.

 

Довідка:

Школа соціальних інновацій «Східне партнерство» проходить за ініціативи NGO Dekabristen та за  фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Учасниками заходу є молоді соціальні підприємці з України, Білорусі та Росії.

 

Please publish modules in offcanvas position.