No.1 YEI

Результати III Школи молодіжного соціального підприємництва

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Команда Інституту міста вже втретє реалізовує проект Школи молодіжного соціального підприємництва і цього року отримала більше 80 заявок  до участі в проекті. Так, тема соціального підприємництва з кожним роком набирає обертів актуальності, адже відповідає найважливішим потребам сучасності. Тепер українці починають усвідомлювати переваги та можливості ведення бізнесу, що ставить за ціль - створення соціальних, а не споживацьких цінностей.

Учасниками III Школи молодіжного соціального підприємництва стали люди, які мають не тільки натхнення працювати, але й чітке бачення конкретних кроків задля реалізації задуманого проекту. Після навчального інтенсиву та особистих консультації з менторами Школи, учасники зуміли доопрацювати свої проекти та створити презентацію для публічного представлення,  оцінювання. 

Саме за критеріями актуальності, командної спроможності та сталості проекту було обрано переможців III Школи молодіжного соціального підприємництва, які отримають  обладнання для подальшої продуктивної роботи. Зауважимо, що обладнання буде закуплено за кошти Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща  в рамках ініціативи «Польська допомога». 

“Зараз кожен з учасників Школи презентував проекти, які мають вже зовсім інший рівень, аніж в перші дні нашого знайомства. Тепер я розумію, що Школа дає позитивний вплив на процес шліфування та правильної презентації соціальних проектів. Ви запалені своєю ідеєю - це надихає і провокує. Ми впевнені, що кожен буде розвивати свій проект, незалежно від призових місць в рамках Школи”,  - зазначає Наталія Болібрух, керівник проекту “Youth Entrepreneurship Incubator”, Інститут міста.

Отже, переможцями III Школи молодіжного соціального підприємництва стали такі проекти: Творча майстерня “пТашка” (Ужгород), KidsHub (Черкаси), Інкубатор майстрів нігтьової естетики “IB-Nails” (Київ), соціальне підприємство “Пряниковий будинок” (Чугуїв), “Освітнє кафе” (Мукачево).

Додамо, що членами конкурсної комісії стали: Мачєй Тройнар, менеджер проектів Інституту розвитку міста Кракова, Галина Заяць, начальник відділу ділових  індустрій  управління економіки ЛМР, Наталія Мякушко  керівник соціального підприємства “Рукомисли”, Анна Іванічева керівник соціального підприємства “Майстерня міста”. Також до вручення сертифікатів долучився Консул Генерального Консульства Республіка Польща у Львові -  п.Кшиштоф Яховіч. 

“Навчання в Школі дало мені дуже багато чого, це - не тільки знайомства і знання, це - грунтовний теоретичний  зміст для  мого росту у  цій сфері. Зараз я розумію. що варто доопрацьовувати в свої ідеї, чого варто позбутися. Хочу сказати, що учасники Школи є досить  сильними , цілеспрямованими. Проекти, які сьогодні були запрезентовані, направду мають велику соціальну складову і зовсім інший рівень якісного впливу на суспільство, аніж соціально відповідальний бізнес, наприклад. Впевнена, що одного набору до Школи  в рік - це замало, варто робити такі Школи частіше, залучати молодих людей, які впевнені в своїх силах та готові змінюватися”, - коментує Рената Ференцик, учасниця III Школи  (Ужгород).

Проект реалізується КУ Інститут міста у співпраці із Інститутом розвитку міст у Кракові та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках програми «Польська допомога розвитку 2017».

Please publish modules in offcanvas position.