No.1 YEI

Презентація та оцінювання бізнес-ідей учасників ІІ Школи молодіжного соціального підприємництва

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Другий набір Школи молодіжного соціального підприємництва, яку проводив Інститут міста у партнерстві з Інститутом розвитку міст (Краків), стає платформою формування механізмів вирішення як локальних, так і загальних соціальних проблем у містах України.

Підсумками трьох навчальних сесій і якісної роботи спільно з менторами програми стала презентація та обговорення семи проектів від учасників ІІ Школи молодіжного соціального підприємництва.

За результатами презентацій, пять команд отримають обладнання, яке є необхідним для продуктивної роботи підприємців. Обладнання буде закуплено за кошти Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща  в рамках ініціативи «Польська допомога».

 

Також журі відзначили найперспективніші проекти ІІ Школи молодіжного соціального підприємництва, ними стали: «Майстерня мрій» від Анни Іванічевої, створення Центру туристичної інформації у м. Яремче за ідеєю Наталії Гугіль та проект «ГоРодина» Юлії Лебедко.

 Наталя Болібрух, координатор Школи молодіжного соціального підприємництва YEI, Інститут міста: 

«Цього року я вперше мала досвід координації роботи Школи молодіжного соціального підприємництва YEI. Я  разом з учасниками навчалася і спостерігала за розвитком їхніх ідей та задумів. Саме тому я впевнена, що всі проекти будуть реалізовані, а головні меседжі щодо соціального підприємництва будуть сприйнятті суспільством як важливі та потрібні».

 Ярослав Назар, проектний менеджер Startup Depot:

«Другий набір до Школи відзначається не більшою кількістю учасників, але й ширшої «географією» охочих змінювати місто та. Однозначно, відзначимо те,що тема соціального підприємництва розвивається та стає зрозумілою серед активістів та бізнесменів.Кожен із учасників Школи молодіжного соціального підприємництва змінює підхід до усвідомлення важливості співпраці між різними групами людей, з різним статусом та життєвою ситуацією».

 

 Аня Статіва, учасниця Школи молодіжного соціального підприємництва (м. Краматорськ) :

«Навчання в Школі допомогло мені відкрити інші грані свого мислення стосовно механізмів вирішення соціальних проблем. Кваліфіковані ментори допомогли мені створити проект «з нуля». Я прийшла з мрією, а тепер маю повноцінну проектну пропозицію, карту вирішення важливого соціального питтання в своємо місті».

 Юлія Лебетко, учасниця Школи молодіжного соціального підприємництва (м.Львів):

«Високий рівень викладання,європейський підхід та сучасні методи подачі  матеріалу – саме так я оцінюю навчання в Школі. За цей короткий час ми зуміли якісно описати свою ідею, оцінити ризики та перспективи розвитку проекту. Отримані знання наша команда буде використовувати заради втілення проектів з «соціальною» складовою, адже ми можемо і знаємо як створити рішення для таких проблемних ситуацій».

 Нагадаємо, що місією Школи молодіжного соціального підприємництва YEI є поширення практик підприємництва, основним мотивом діяльності якого є не максимізація прибутку, а запровадження позитивних соціальних перетворень в суспільстві.

 

Довідка: 

Проект створення Інкубатору Молодіжного підприємництва (YEI - Youth Entrepreneur Incubator) реалізовується Інститутом міста у Львові у партнерстві з Інститутом розвитку міст у Кракові та Startup Depot у Львові за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках програми «Польська допомога розвитку 2015».

Please publish modules in offcanvas position.